Subscribe to our youtube channel for more tests.
Math Quiz
A 4kg bag of apples costs £5.40. What is the price per kilo?
A guy texted 17 friends before lunch and 26 after lunch. What was the total people texted?
24x8+18 equals what number?
Petrol costs $1.50 per litre. How much does it cost to fill up your car if it has a 19 litre tank?
72x36+73 equals what number?
368x24+369 equals what number?
301x293÷293 equals what number?
If you found £4 on the floor and then won £1452 on a scratch card, How much money would you be up?
1584+1060+536 equals what number?
3528+2356+1184 equals what number?
We selected 3 interesting quizzes for you
-
Extremely Hard History Quiz, most people score only 3 out of 10.
-
Can you beat the score of this nurse?
-
Literature Quiz